AUDIOPOOL / experimentální hudební večer / experimental musical eveninge

AUDIOPOOL / 

experimentální hudební večer / experimental music evening

Patek/Friday 18:00,

a chance of rain

and projected temperature will be fair

furthermore

V rámci současné výstavy Daniela Vlčka v Drdova Gallery Vás srdečně zveme v pátek 21. února od 18. hod. na experimentální hudební večer.

We would like to invite you to an experimental music evening held on the occasion of the current exhibition of Daniel Vlček in Drdova Gallery on Friday, February 21 at 6 p.m.

Praha 3, Zizkov

“AUDIOPOOL”
Featuring: Inocenc, Core of the Coalman, JTNB, RLXC

Inocenc
Je hudební uskupení Davida Šmitmajera a Jiřího Rouše.
David Šmitmajer se dlouhodobě zabývá analogovými magnetickými médii pro záznam zvuku a produkci hudby. Je zakladatelem zvukové laboratoře Headless Duplicated Tapes, která se specializuje na výrobu audiokazet, digitalizaci a restaurování archivních magnetických zvukových záznamů. Mimo jiné stojí za hudebně nezávislou distribuční platformou Mýtina, která šíří hudbu okrajových žánrů zaznamenaných primárně na analogových nosičích.

Core Of The Coalman
Za projektem Core of The Coalman stojí Jorge Boehringer. Původem americký umělec se usídlil v Praze, kde působí jako hudební skladatel a experimentátor na poli elektroakustické hudby. Jeho práce jsou prezentovány v mnoha kontextech současného výtvarného a vizuálního umění. S oblibou hraje na violu a harmoniku, zároveň generuje syntetické zvuky a často používá terénní nahrávky. Vytváří tak barevné plochy a nekonečné drony, které tvoří synestetický vztahy mezi sluchem, myslí a životním prostředím.

JTNB
Skupina Ježíš táhne na Berlín je dílem bratrů Ondřeje a Petra Skalových, která se pohybuje na hranici taneční scény. Je to eklektický mix psychedelických rytmů a kytarových ploch s elektronickou influencí raveu, breakcoreu, rapu, techna, houseu s výraznou basovou linkou.
Autoři jsou umělci působící jak v oblasti hudby, tak na poli vizuálního umění.

RLXC
RLXC je pomalu, ale jistě se rozjíždějící sólový projekt výtvarníka Daniela Vlčka (Guma Guar, Reverend Dick, Střešovická kramle). Dronová poloha se v tomto případě setkává s repetitivními beaty a hravými klávesovými rytmy, které udržují její opakující se kostru v napětí. Přesahuje ji zejména zkreslený vokál, který se projevuje jako “šamanské” provolávání s originálním zvukem zúročujícím všechny jeho dosavadní experimenty ve znepokojujícím rituálu.

linx for lunks

https://soundcloud.com/inocenc
http://coreofthecoalman.bandcamp.com/
https://myspace.com/jtnb
https://soundcloud.com/relaxcore

any advertisements below are the work of the devil, but not the same one who organizes all these great concerts

Advertisements

Comments are closed.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: